Kıbrıs Tercüman

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Erman Toroğlu’ndan Şenol Güneş’e şok sözler

A Milli Takım’ın Hollanda’ya 6-1 kaybettiği maçı Erman Toroğlu değerlendirdi. Yorumcu Erman Toroğlu bu sonucu değerlendirdi.

Erman Toroğlu’ndan Şenol Güneş’e şok sözler
08 Eylül 2021 - 11:08

İşte Erman Toroğlu’nun yorumları:

Bu olay bir kara leke! Hollanda’yı yendiğimizde onların teknik direktörü Frank de Boer’di ve başarısız olduğu içöin yolladılar. Kimi getirdiler? Louis van Gaal’i! İki gün evvel ‘Bu tip maçlar final maçları değildir. Daha çok maç var ama diğer maçları hazırlamak takımı bir teknik adam için daha zordur’ dedi. ‘Son idmanda futbolcularımın bu maçtan rahat çıkacaklarını hissettim’ dedi. Van Gaal bunları söyledi. Ben de programda benzer şeyler söyledim, tesadüf!

Şenol Güneş ile Van Gaal arasında 1 yaş var. Yani çok fazla yok. Bu facianın olacağını ben müneccim miyim görüyorum? Değilim. Van Gaal’in aldığı para 1 küsür milyon euro, Şenol Güneş’in aldığı para 2 küsur milyon euro! Onlar da önemli değil.

Şenol Güneş geldiğinde, ‘Mircea Lucescu gelsin’ diyen adam benim. Ancak Şenol Güneş, bu kadar yıldızı organize edecek kapasitede bir adam çıkmadı. Hollanda’ya Van Gaal öncesi ve sonrası olarak bakın!

TAZMİNATINI BİZ VERELİM!

Nihat Özdemir kardeşim, bu adam gitmeyecek, istifa etmeyecek! Bu adam gitmeyecekse ve senin de göndermeye paran yoksa ne olursun bir yardım kampanyası aç hep beraber para yatıralım ve Şenol’un parasını verelim! Çünkü tazminat istiyor, istifa etmeyecek! Ne olursun Nihat Özdemir, sana yalvarıyorum.

SONUNDA BUNU SÖYLETTİ

Bu adam tazminatını istiyor, biz verelim gitsin! Yardım kampanyası açalım! Sonunda bunu söylettirdi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright © 2021 - Tüm hakları saklıdır.