Kıbrıs Tercüman

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Stefan Kuntz resmen açıkladı, müjdeyi verdi! Enes Ünal ve Ferdi Kadıoğlu

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Enes Ünal ve Ferdi Kadıoğlu için Milli Takım yolunun açıldığını açıkladı.

Stefan Kuntz resmen açıkladı, müjdeyi verdi! Enes Ünal ve Ferdi Kadıoğlu
10 Mart 2022 - 7:33

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, A Spor’a dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

ENES ÜNAL VE FERDİ KADIOĞLU MÜJDESİ

“İlk günlerim insanlarla konuşup, futbola konsantre olarak geçti. Özellikle Hamit Altıntop başta olmak üzere tüm yöneticiler ve personel yardımcı oldu. Bir an önce hızlı bir şekilde takım ruhunu oluşturmamız gerekiyordu. Öz güven kaybı yaşamıştık. 20-25 gün takımda neler oluyor diye gözlemledim. Maçları, yardımcım Kenan’la izledim. Her hafta mutlaka bir maçtaydık.”

“PORTEKİZİ ANALİZ ETTİK”

“Sıralamaya bakıyoruz. İtalya 6., Portekiz 8. sırada, biz ise 39. sıradayız. Ben ve ekibim bazı Portekiz maçlarını analiz ettik. Herkes, Portekiz’e karşı nasıl oynayacağımızı kafasında kurguladı. Bir araya geldik ve konuşmalar yaptık. İlk soru, Portekiz’e karşı nasıl bir maç planımız olacağıydı. Bazı fikirler oluşturduk.”

“NE YAPMAK İSTEDİĞİMİZİ BİLİYORUZ”

“Hepimiz maçlara gidiyoruz ama Kenan neredeyse tüm Türkiye’yi gezdi. 70 maçı canlı izledik geldiğimizden beri. Portekiz maçında ne yapmak istediğimizi biliyoruz.”

“ENES BÜYÜK BİR YETENEK”

“Son olarak Enes’le tanıştım. Geldiğimden beri milli takımda yer almamıştı. Büyük bir yetenek.”

“ÖNCELİĞİM PORTEKİZ’İ YENECEK KADROYU SEÇMEK”

“Kararlarda hiçbir zaman siyahla beyaz yoktur. Bazen bir oyuncu kulübünde çok süre alamaz ama milli takım için önemlidir. Herkesin favori oyuncuları vardır ve milli takımda yer almalarını ister. Şu anki önceliğim Portekiz’i yenecek kadroyu seçmek.”

“ENES VE FERDİ’Yİ ÇAĞIRACAĞIM”

“Çok net bir şekilde söyleyebilirim ki Enes Ünal, milli takıma seçilecek. Ferdi ile mesajlaşıyoruz. Doktorlara duacıyım, Ferdi için de geçerli. Belki sihirli elleriyle Ferdi’yi iyileştirirler. Eğer sağlıklı olursa Ferdi Kadıoğlu’nu milli takıma çağıracağım.”

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright © 2021 - Tüm hakları saklıdır.